kvalitní maso, brambory a cibule z naší farmy

Nabídka

BRAMBORY

Nabízíme kvalitní, české, konzumní brambory odrůdy Marbel, Red Anna a Madeira vypěstované na naší farmě. Brambory prodáváme v pytlích po 10kg nebo 25kg.

Marabel

  • varný typ B
Má oválné hlízy s mělkými očky a žlutomasou dužinu. Po uvaření má měkčí až slabě moučnatou konzistenci. Odrůda je velice vhodná pro přípravu bramborové kaše i jako příloha. Je vyhledávána milovníky šťouchaných brambor.

Red Anna

  • varný typ A-B
Má oválné hlízy s mělkými očky, až sytě žlutou polopevnou dužinu a červenou slupku. Po uvaření netmavne a je vhodná na přípravu všech druhů pokrmů z brambor. Její lahodná, lehce nasládlá chuť uspokojí i náročné zákazníky.

Madeira

  • varný typ A

Má oválné hlízy s mělkými očky a žlutomasou dužinu. Po uvaření netmavne a nerozváří se. Její konzistence je pevnější a je velice vhodná pro přípravu bramborového salátu a jako příloha. Tato odrůda je vyhledávána pro jemnou a lehce nasládlou chuť i těmi nejnáročnějšími hospodyňkami.

CIBULE

Pěstujeme a prodáváme kuchyňskou cibuli odrůdy Všetana. Lze ji zakoupit v pytlích po 5kg nebo 10kg.
Jedná se o osvědčenou poloranou odrůdu, která je velmi dobře skladovatelná. Dužina je bílá až nažloutlá. Cibule je pevná a má jemně nasládlou chuť.

HOVĚZÍ DOBYTEK

Nabízíme hovězí dobytek z našeho chovu masných plemen Aberdeen Angus a kříženců. Prodáváme pouze celé živé kusy a zástavový skot.
Při chovu klademe velký důraz na kvalitní a zdravou stravu, což se odráží i na kvalitě masa.

Maso z plemene Aberdeen Angus je díky své typické, výborné chuti, považováno za jedno z nejlepších. Vyniká jemným mramorováním, křehkou a šťavnatou chutí.