kvalitní maso, brambory a cibule z naší farmy

Nabídka

BRAMBORY

Nabízíme kvalitní, české, konzumní brambory odrůdy Adéla, Belana a Marabel, vypěstované na naší farmě. Brambory prodáváme v pytlích po 10kg nebo 25kg.

Adéla (prodej od září)

Raná odrůda, vyšlechtěná v České republice. Hlízy jsou oválné a dužina je sytě žlutá. Jejich struktura je pevná a po uvaření brambory netmavnou. Jsou dobře skladovatelné a vhodné ke konzumaci po celý rok

Belana (prodej od září)

Velmi kvalitní a žádaná, raná odrůda. Hlízy jsou středně velké a oválné, dužina je sytě žlutá. V kuchyni je velmi oblíbená pro svoji vynikající chuť. Dužina po uvaření netmavne.

Laura (prodej od půlky července)

Hlízy Laury mají sytě žlutou dužninu. Netmavnou za syrova, ani po uvaření.
Mají vynikající chuť a širokou použitelnost.

Marabel (prodej od půlky července)

Konzumní odrůda brambor, která je vhodná na dlouhodobější skladování. Hlízy jsou středně velké , středně pevné konzistence a dužina je tmavě žlutá. Tato odrůda je velmi chutná a po uvaření netmavne.

Anushka

CIBULE

Pěstujeme a prodáváme kuchyňskou cibuli odrůdy Všetana. Lze ji zakoupit v pytlích po 5kg nebo 10kg.
Jedná se o osvědčenou poloranou odrůdu, která je velmi dobře skladovatelná. Dužina je bílá až nažloutlá. Cibule je pevná a má jemně nasládlou chuť.

HOVĚZÍ DOBYTEK

Prodáváme hovězí dobytek z našeho chovu masných plemen Aberdeen Angus a kříženců. Při chovu klademe velký důraz na kvalitní a zdravou stravu, což se odráží i na kvalitě masa.

Maso z plemene Aberdeen Angus je díky své typické, výborné chuti, považováno za jedno z nejlepších. Vyniká jemným mramorováním, křehkou a šťavnatou chutí.